(0212) 292 03 33 – 34

(0530) 603 31 60

Cumhuriyet Caddesi Pak Apt.

No:30 D:2 Elmadağ, Şişli, İSTANBUL

Kalça Büyütme

Aquafilling yöntemi ile göğüs ve kalça büyütme işlemi sonrasında hastalar hemen günlük hayatlarına dönebilir ve işlem sonrasında ameliyatta olduğu gibi ağrı yaşamazlar. Uygulamaya bağlı olarak oluşan ödemler yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede vücuttan tamamen atılarak vücut istenilen şekle tamamen sahip olur. Aquafilling yönteminin kalıcılığı metabolizmaya göre 5 ile 8 yıl arasında değişmekte ve bu süre zarfında kadınlar istedikleri vücuda sahip olmaktadırlar.

  • Vücutta iz kalmaz
  • Sarkmış ve küçük göğüslere uygulanır
  • Kesi uygulanmaz
  • Anestezi Türü : Lokal
  • Operasyon Süresi : 1 saat
  • İşe Dönüş Süresi : Aynı gün

Aquafilling sayesinde istediğiniz çekici vücuda sahip olabileceksiniz.

Özellikle Göğüs Estetiği, kadınlar arasında oldukça popüler olan ve en sık başvurulan yollardan birisidir. Ancak gelişen estetik ve tıp uygulamaları sayesinde Aquafilling ameliyatsız göğüs büyütme yolları sayesinde silikon uygulamalarının aksine tamamen doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Aquafilling iğneyle göğüs şekillendirme büyütme yöntemi %98’i kristalize edilmiş sudan oluşan dolgu maddesinin lokal anestezi ile vücuda enjekte edilerek vücut şekillendirme işlemidir. İnsan vücudunun %60’ından fazlasının sudan oluştuğunu düşündüğümüzde vücuda yabancı bir madde girmemesinden dolayı diğer estetik işlemlerinde olduğu gibi herhangi bir yan etkisi ya da Aquafilling zararları ortaya çıkmadan vücut tepkimesi bulunmamaktadır. Aquafilling yöntemi göğüs ve kalça büyütmek için son yıllarda dünyada kadınlar tarafından en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alıyor.

Bu uygulamanın en büyük avantajı şüphesiz ki uygulama esnasında kullanılan jel maddenin sudan oluşması ve vücuda zarar vermemesidir. Aquafilling işlemi ile istediğiniz kıvrımlı hatlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Estetik ameliyatlarda olduğu gibi işlem sonrasında iyileşme süreci yaşamaz ve anında sonuç alırsınız.

Göğüs ve kalça dışında vücudunuzun istediğiniz bölgesine dolgu yaptırabilirsiniz.

İçeriği sudan oluşan dolgu maddesi tamamen doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Diğer estetik uygulamalarına göre işlem süresi çok daha kısadır.

Dolgu maddesi kristalize edilmiş su olduğu için vücudunuza zarar vermez ve işlem sonrasında komplikasyonlar oluşmaz.

Hayal ettiğiniz kıvrımlı hatlara anında sahip olursunuz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Aquafilling uygulamasını vücudundan memnun olmayan her kadın yaptırabilir. Ameliyatsız meme ve iğneyle kalça büyütme estetiği olan Aquafilling işlemi vücudundan memnun olmayan ve her yaş grubundaki kişi tarafından kolaylıkla yaptırılabilen bir işlemdir. İşlemin kısa sürede lokal anestezi ile yapılması ve dolgu maddesinin istenilen büyüklüğe ulaştıktan sonra enjeksiyon işleminin kesilmesiyle uygulamanın son bulması günümüzün en pratik ve en güvenilir estetik işlemlerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Sarkık göğüslerde, küçük göğüslerde, ani kilo vermeden dolayı sarkan ve formunu kaybeden göğüslerde, şekilsiz kalçalarda, ani kilo vermeye bağlı olarak formunu kaybetmiş kalçalarda, düşük kalçalarda ve daha birçok nedenden dolayı vücudunuzda memnun olmadığınız bölgelerin toparlanmasında Aquafilling yöntemi ile dolgu yapılabilir ve istenilen vücut kıvrımlarına kısa bir sürede sahip olunabilir. Uygulama öncesinde iğneyle kalça şekillendirme büyütme işleminin ne kadarlık bir alanda yapılacağı doktor muayenesi ile belirlenerek hasta bilgilendirilmektedir. Sorun yaşanılan bölgede doktor gerekli ölçümleri vücut orantısına göre belirleyerek en doğal görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede bozulan vücut orantısına tekrar sahip olunur ve eski sarkmış ve küçük görüntüden anında kurtularak istediğiniz dolgun görünümü elde edebilirsiniz.

Ameliyatsız meme ve iğneyle kalça büyütme estetiği olan Aquafilling işlemi vücudundan memnun olmayan ve her yaş grubundaki kişi tarafından kolaylıkla yaptırılabilen bir işlemdir.

Aquafilling yöntemi sarkmış ve küçük göğüslere kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Formu bozulmuş kalçalarda, düşük kalçalarda ve şekilsiz kalçalarda dolgu işlemi yapılabilir.

Ani kilo vermeden kaynaklanan sarkan göğüsler bu işlem sayesinde kısa sürede toparlanır.

Vücudundan memnun olmayan her kadın bu işlemi yaptırabilir.

Uygulama öncesinde yapılan doktor muayenesi sayesinde vücudun orantısı belirlenerek ne kadarlık bir dolgu işlemi yapılacağına doktor ile birlikte karar verilir.

İşlem sonrasında bozulmuş olan vücut orantısı ve kötü görünüm ortadan kalkarak kıvrımlı hatlara anında sahip olunur.

Diğer estetik uygulamalara göre kısa sürede uygulanabilir.

Aquafilling yöntemi diğer estetik uygulamalarına göre oldukça kolay ve kısa sürede uygulanabilen bir işlemdir. Diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi anestezi yapılmasına gerek kalmaz, sadece dolgu yapılacak olan bölgeye lokal anestezi uygulanarak işlem kısa sürede gerçekleştirilir. Dolgu işlemi öncesinde doktor tarafından dolgu yapılacak bölgeler ve ne kadarlık bir dolgu işlemi yapılacağı belirlenir ve bu konuda hasta bilgilendirmesi yapılarak onayı alınır.

Uygulama oldukça kısa süren bir işlemdir. Dolgu yapılacak bölgeye öncelikli olarak anestezi işlemi uygulanır. Sonrasında dolgu maddesi iğne ile büyütme işlemi yapılacak olan alana enjekte edilir. İstenilen büyüklüğe ulaşıldıktan sonra enjekte işlemi sonlandırılır ve dolgu işlemi bitmiş olur. Görüldüğü gibi oldukça basit ve kısa sürede uygulanabilen bu yöntem hastaları zorlamayacak bir operasyondur.

Aquafilling yaptıranlar hemen günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler ve günlük hayata devam edebilmek için herhangi bir iyileşme sürecini beklemek zorunda kalmazlar. Aquafilling yöntemi kolay uygulanabilir bir işlem olmasının yanı sıra ağrısız bir yöntem olması sayesinde de oldukça avantajlıdır. Diğer bir büyük avantajı ise işlem sırasında herhangi bir kesme işleminin yapılmaması ve işlem sonrasında vücutta kalıcı bir oluşmamasıdır. Bu nedenlerle Aquafilling ameliyatsız kalça dikleştirme yöntemi günümüzde en çok tercih edilen gelişmiş estetik uygulaması olarak kullanılmaktadır. İşlem sonrasında vücutta oluşan ödemler 1 hafta gibi kısa bir sürede vücuttan atılır ve dolgu işlemi yaptıran kişiler tamamen doğal bir görünüme sahip olarak istedikleri kıvrımlı hatlara sahip olmuş olurlar.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Dolgu yapılacak bölgeye öncelikli olarak anestezi işlemi uygulanır. Sonrasında dolgu maddesi iğne ile büyütme işlemi yapılacak olan alana enjekte edilir.

Aquafilling yöntemi diğer uygulamalara göre çok daha kısa sürede gerçekleştirilir ve zamandan kazanmanızı sağlar.

Dolgu maddesi iğne ile enjekte edilir ve hastaya sadece lokal anestezi uygulanır.

İşlem sonrasında iyileşme sürecini beklemek zorunda kalmazsınız.

Uygulamadan sonra hemen günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Aquafilling ile dolgu işlemi yaptırdıktan sonra vücudunuzda herhangi bir iz kalmaz.

Uygulama sonrasında doğal ve kıvrımlı hatlara sahip olursunuz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Aquafilling işleminden sonra kişiler rahatlıkla günlük yaşantılarına geri dönebilir.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Aquafilling iğneyle göğüs büyütme estetiği oldukça kolay uygulanabilen bir uygulama olmasına karşın ameliyat sonrasında da hastaların zorlanmadan günlük hayatlarına geri dönebilmelerini sağlayan bir işlemdir. 20 ile 40 arasında değişen uygulama sonrasında hemen günlük yaşantınıza dönebilir ve hayatınıza devam edebilirsiniz. İşlem sonrasında dolgu maddesi yayılmaz ve bir bütün içerisinde gerekli toparlanma ve büyütme işlemi gerçekleştirilmiş olunur.

Oldukça basit ve pratik bir uygulama olmasına karşılık ameliyatsız göğüs büyütme yolları arasında en çok tercih edilen bu yöntemde enjekte edilen dolgu maddesi vücudunuz ile uyum sağlayacağı için işlem sonrasında herhangi bir ağrı yaşamazsınız. Diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi kesme işlemi yapılmadığı için iyileşme sürecine ihtiyacınız yoktur.

Dolgu maddesi iğne ile enjekte edildiği ve en önemlisi kristalize edilmiş su dolgusu kullanıldığı için vücudunuz uyum sürecine ihtiyaç duymaz ve bu sayede işlem sonrasında herhangi bir komplikasyon yaşanmadan hayatınıza geri dönme şansını yakalarsınız. Uygulama sonrasında oluşan ödemler ise 1 hafta gibi kısa bir sürede vücudunuzdan doğal yollar ile atılacağı için işlem sonrasında zorlanmadan veya ağrı çekmeden hayata karışabilirsiniz. İşlem sonrasında sadece doktorunuzun tavsiye edeceği noktalara dikkat ederek ağrı yaşamadan ve zorlanmadan hayatınıza devam edebilir ve günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Uygulama sırasında yapılan lokal anestezinin etkisi de kısa sürede geçer işleme dair herhangi bir iz vücudunuzda kalmaz. Bu sayede istediğiniz dolgun hatlara bıçak altına yatmadan ve ağrılı bir süreç yaşamadan sahip olursunuz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İşlem sonrasında dolgu maddesi yayılmaz ve bir bütün içerisinde gerekli toparlanma ve büyütme işlemi gerçekleştirilmiş olunur.

Aquafilling Kolay ve kısa sürede uygulanabilen bir işlemdir.

İşlem sırasında kesme işlemi yapılmadığı için iyileşme sürecine ihtiyacınız yoktur.

Uygulama sonrasında hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Uygulamada sadece lokal anestezi yapıldığı için bilinciniz kapanmaz ve işlem sonrasında toparlanma sürecine ihtiyacınız kalmaz.

İşlemde iğne ile dolgu yapıldığı için vücudunuzda ameliyat izi olmaz ve ameliyat iyileşme süreci yaşanmaz.

Uygulama sonrasında ağrı yaşamaz ve normal hayatınıza zorlanmadan devam edebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz kıvrımlı hatlara sahip olabilirsiniz.

Zayıf kadınların popo ve meme bölgesine Aquafilling uygulaması kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Aquafilling uygulaması sayesinde meme, popo bölgeleri doğal ve estetik bir görünüme kavuşur. Aquafilling uygulamasının cilt altına değil de kasın üstüne yapılması işlem sonrasında ortaya çıkacak enfeksiyon, kontur düzensizliği ve şekil bozukluğu gibi sorunlu süreçlerin önüne geçmiş oluyoruz.

Aquafilling uygulamasından sonra popo veya meme bölgesinde hayal ettiğiniz dolgunluğa ve kıvrımlı hatlara kavuşursunuz.

Aquafilling sayesinde hayal ettiğiniz göğüslere sahip olabilirsiniz.

Aquafilling sayesinde hayal ettiğiniz popoya sahip olabilirsiniz.

İşlem sonrasında uygulamadan anında sonuç alınır.

Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?

Ani kilo vermeden kaynaklanan sarkan göğüslerden kurtulabilirsiniz.

Aquafilling işleminden sonra vücudunuzda herhangi bir iz kalmaz.

Aquafilling uygulamasından sonra aynı gün günlük hayatınıza dönebilirsiniz.
Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Diğer estetik uygulamalara göre Aquafilling  daha uygundur.

Aquafilling uygulaması uzun süre etkisi devam eden bir uygulama olmasının yanı sıra diğer estetik uygulamalarına göre Aquafilling fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahip olan bir işlemdir. Aquafilling dolgu fiyatları işlem yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve işlem yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Uygulama öncesinde doktor kontrolü gerçekleştirilerek ne kadarlık bir büyütme işlemi yapılacağı ve ne kadar dolgu kullanılacağı doktor tarafından belirlenir.

İşlemin ücreti de yapılacak dolguya göre değişiklik göstermektedir. Hastaya özel olarak işlem yapılacağı için fiyat değişikliği meydana çıkmaktadır. Uzun süre kalıcı olması ve diğer uygulamalara kıyasla tamamen doğal bir görünüm elde edilmesi açısından değerlendirildiği zaman oldukça uygun fiyatlara sahip olan bu işlem kadınlara oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Ameliyat işlemi lokal anestezi ile yapıldığı için hasta diğer uygulamalarda olduğu gibi rakamlar ödemek zorunda kalmaz ve bütçesinde diğer uygulamalara kıyasla büyük bir kar elde eder. Aquafilling uygulaması her kadın tarafından kolaylıkla ve zorlanmadan tercih edilen bir yöntemdir ve Aquafilling fiyat açısından da kadınlara çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Aquafilling diğer uygulamalardaki gibi bütçenizi zorlamaz.

Uygulamanın ücreti yapılacak büyütme işlemine göre değişiklik göstermektedir.

Uzun süre kalıcılığı ve doğal görünümü sayesinde hastalara büyük avantajlar sağlamaktadır.

Diğer estetik operasyonlarında olduğu gibi uygulama için astronomik rakamlar ortaya çıkmaz.

Aquafilling işlemi pratik bir uygulama olduğu için diğer estetik işlemlerine göre çok daha uygun fiyatlara sahiptir.

Diğer işlemlere kıyasla kadınların bütçelerinde büyük bir kar elde etmelerini sağlar.